Visconti Van Gogh Sunflowers Rollerball pen, Acrylic Resin, Yellow KP12-05-RB
Brand
Visconti
Line
Van Gogh
Reference
KP12-05-RB
Material
Acrylic Resin
Color
Yellow
Trim
Steel
Clip
Visconti engrave
Filling System
Original Refill
Closing System
Magnetic
Closed length
140 mm.
Posted Length
157 mm.
Barrel width
12 mm
Warranty
3 years
Country of Manufacture
Italy
Ā
Additional information:
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Description
Brand
Visconti
Line
Van Gogh
Reference
KP12-05-RB
Material
Acrylic Resin
Color
Yellow
Trim
Steel
Clip
Visconti engrave
Filling System
Original Refill
Closing System
Magnetic
Closed length
140 mm.
Posted Length
157 mm.
Barrel width
12 mm